top of page

Gdzie na Sylwestra w Gdańsku?

Dylemat każdego, kto na ostatnią chwilę organizuje sobie noworoczny wieczór ;) Czyż nie byłoby łatwiej zaplanować już noc sylwestrową w listopadzie? Oczywiście, że nie! 😍🎉

Czy sylwestrowy wieczór musi być z przepychem, piórami, balonami? Co kto lubi ;) ale my uważamy, że celebrować ważne chwile jest miło w wyborowym i kameralnym towarzystwie 💚

Dlatego też, osoby chcące spędzić ór zapraszamy na pyszną kolację, na której zaserwuje nasz Szef Kuchni znakomite potrawy z naszej a la Carte. Dodatkowo nasza wspaniała obsług poleci lub sparuje znakomite koktajle i wina z Twoją wybraną potrawą. Będą wyśmienitym i doskonałym uzupełnieniem kunsztu na talerzu.

Co dalej? Można od nas udać się na Długie Pobrzeże lub na tzw. Ołowiankę i zaczekać na pokaz fajerwerków .... lub za nim rozpocznie się Show, udać się na ostatni zimowy spacer w Starym Roku wśród pięknych uliczek Gdańska.Liczę, że dylemat w szybki sposób został rozwiązany ;)

Chcących miło spędzić czas zachęcam do skłądania rezerwacji, ponieważ w Pomelo Bistro Bar liczba miejsc jest ogarniczona ;)

Jeżeli chcecie iśc w ideologię Zero Waste, zachęcamy do uwcześniejszego wyboru dań z karty, co pomoże nam się uprzednio przgotować jak i ograniczyć straty w żywności.


Idżmy z Nowym Rokiem z życzeniami do których konsekwentnie będziemy dążyć!

My stawiamy na poszanowanie dóbr natury i ograniczenie marnotrastwa, a Wy?

Jakie są Wasze życzenia?


Szczęśliwego Nowego Roku!!

Krzysztof S.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page