top of page

Jarmark Świąteczny Gdańsk.

Jak co roku o tej samej porze Gdańsk przemienia się w klimatyczną wioskę małych domków, które zdobią uliczki naszego pięknego miasta. Dodatkowo uroku dodają iluminację świetlne, które wieczorami rozświetlają nasze Stare Miasto.

W tym roku również pokusiliśmy się na wprowadzenie w Was w świąteczną atmosferę i postanowiliśmy zaopiekować się uroczym domkiem aranżując go w cukierkowo- piernikowy styl. Tym razem znajdziecie nas na rogu ulicy tkackiej i.......... więcej Wam nie powiemy, znajdźcie nas ;) Jedyna podpowiedź to zdjęcie poniżej ;)Nasze pingwiny rozgrzeją Wasze serducha gorącą muzyką i pysznymi grzańcami. Kto jeszcze nie pił grzanego białego wina, to obowiązkowo musi je u nas spróbować. Grzany aperol? Rozpieszcamy w tym roku co? ;)


Czas przełamać konwenanse i spróbować to co jest inne ;) stąd w tym roku ruszyły esencjonalne napary jak i grzane wino ale bez alkoholowe!! A więc dla każdego znajdziecie się coś dobrego.... a dla żoładka dobra strawa. Tradycyjna, nasza polska. A jak!!

No to jest przecież oczywiste, że nie może zabraknąć żurku na naszym zakwasie jak i świeżo wypiekanej pajdy chleba- zaznaczam przez nas wypiekanej! .... ze smarowidłem zwanym polskim smalcem 😍


No to jak? Ruszacie w świat ;) ? Czapy na głowę, rękawice na dłonie i zapraszamy na zimowy spacer na Jarmark Świąteczny w Gdańsku!!


Pozdrawiam gorąco

Krzysztof S.

1 wyświetlenie0 komentarzy

Comments


bottom of page