top of page

Lunch Gdańsk.

Co na Lunch do pracy?

Nie macie pomysłu na Lunch? Świetnie! Sprostamy Waszym wymaganiom!

Jeżeli nie masz pomysłu na Lunch obowiązkowo wpadaj do Pomelo Bistro Bar na małą przerwę. Dlaczego? Bo w cenie 39 PLN gwarantujemy Wam:

  • zupę,

  • danie główne

  • oraz deser!

Oferta powala? Pewnie, że tak! Mało tego, chcemy żebyś czuł się jak prawdziwy gość, a więc te wszystkie dania zaserwujemy Ci na pięknej tacy! Bosko czyż nie? 🥰

Tym razem nie opiszemy menu, bo będzie to dla Was zaskoczeniem, czy też niespodzianką.. Nasz Szef Kuchni Marcin i jego zastępca Mateusz, codziennie czuwają nad świeżymi towarami od lokalnych dostawców i na tej podstawie układają powalające smakiem menu. Z resztą sami szybko się przekonacie 😁Kiedy wpaść na Lunch?

Zapraszamy wszystkich na Lunch w Pomelo Bistro Bar od poniedziałku do piątku w godzinach 13:30- 17:00. Liczymy, że te godziny wystarczą, aby wszyscy zdążyli skosztować naszego Lunch menu! Pamiętajcie, że zawsze w tym czasie jest również dostępna nasza stała karta menu, w której znajdziecie również doskonałe smaki.

Podsumowując, warto do nas wpaść przez cały tydzień 💚 mało tego, zaryzykujemy, że nie warto wychodzić 😋. Od rana do wieczora czeka na Was moc różnych atrakcyjnych ofert, które mogą uzupełnić Wasz wybór!


Do zobaczenia w Pomelo!

Pomelo Team! 💚4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page