top of page

Najlepsza restauracja w Gdańsku? Na jakie cechy zwracasz uwagę?

Czy wiesz, że smak potrawy jest ostatnim czynnikiem według którego dokonujemy wyboru? Ale jaką ma rangę przy Twoim wyborze? Najważniejszą! Jednakże, aby do tego momentu dotrzeć, jest wiele punktów po drodze, które wpływają na nasz wybór. Jest to udowodnione, iż wchodząc do restauracji, za nim posmakujesz jakiegokolwiek smaku, musisz przejść kilka etapów, a mianowicie:

  • opinia,

  • atmosfera np. dekoracje, muzyka, jej głośność,

  • zapach np. łagodne, świeże, zbyt intensywne zapachy pochodzące z kuchni lub od sztucznych nośników,

  • powitanie przez obsługę i pokierowanie do odpowiedniego miejsca,

  • poziom obsługi- zaangażowanie w rozmowę, wiarygodne dostosowanie napoi i potraw do oczekiwań,

  • bieżące informacje na temat czasu wydawania posiłków i napoi,

  • wizualizacja potrawy lub napoi – odpowiednie dekoracje (najlepiej jadalne), wybór odpowiedniej porcelany lub szkła,

  • zapach potrawy,

  • i dopiero SMAK!Zauważcie jak długa droga i nieświadoma droga, czeka każdego z nas za nim rozsiądziemy się w swojej ulubionej restauracji i skosztujemy potraw i napoi. Czy zwracaliście kiedykolwiek na to uwagę? Czy zdajecie sobie sprawę jak każdy z wyżej wymienionych czynników jest istotny?

W obecnych czasach jest bardzo trudno utrzymać jakość wszystkich wymagań, bo na niektóre nie mamy wpływu. Często są sztucznie wytworzone pozytywne opinie, aby podbić swoją widoczność, jak i te złe, aby wyeliminować twardych graczy. Polecamy zawsze sprawdzić takie miejsce i zaryzykować. Jeżeli tego się obawiacie sprawdźcie kilka portali, nie sugerujcie się tylko jednym lub poszukajcie opinii u wiarygodnego źródła czyli osób, które faktycznie odwiedziły to miejsce.

My natomiast, możemy zagwarantować, iż nasze opinie są wiarygodne i pojawiają się tylko z prawdziwych źródeł. Są te dobre, które łechcą nasze ego, ale są i te złe, które nas informują co jeszcze możemy dla Was zmienić. Natomiast całe szczęście spływa do nas każdego dnia ogrom pięknych słów, za które jesteśmy bardzo wdzięczni i Wam dziękujemy. Najczęściej pojawiające się opinie dotyczą jakości potraw i napoi. Najwyższe miano i wyróżnienie zdobyły nasze śniadania. Zostały uznane i wyróżnione przez Twój Styl jako najlepsze śniadania w Gdańsku. Było to dla nas ogromną pochwałą i podkreśleniem jakości naszych usług. Niesamowita radość i duma, znaleźć się wśród najlepszych. Wiemy jednak, że każdy z nas na to sumiennie zapracował.Nie będziemy rozpisywać się o oczywistych czynnikach jak dekoracje, muzyka, zapach, smak itp. Sprawa jasna, iż każdy z nas ma inne oczekiwania i inne gusta, a charakter restauracji, nie będzie odpowiadał każdemu. Lecz możemy rozpisać się na temat opinii naszych gości, którzy uważają nas za najlepszych!

Jak już jesteśmy w temacie jedzenia, dla przypomnienia- nasze śniadania serwujemy codziennie od godziny 8:00-13:00. Znajdziecie tutaj wszystkie smaki i powinny dogodzić wielu gustom np.: słodkie śniadania rzadko serwowane w Gdańsku, słone śniadania tradycyjne jak i nowo odkryte smaki, wegańskie śniadania, wegetariańskie śniadania, a przede wszystkim, wszystko serwowane ze świeżo wypiekanym chlebem. Do tego ponoć, najlepsze jest cappuccino na sojowym mleku czy też inne ciepłe napoje, które również znalazły uhonorowanie jako najlepsze w całym Gdańsku. Wiedziałeś o tym?

Wieczory w POMELO BISTRO BAR są oczywiście również wyjątkowe! Tutaj możemy znów rozpłynąć się na temat jakości naszych potraw. Wyszukane lokalne produkty, starannie dobrane według nakazu tradycji, a to wszystko przy najlepszym BINGO. Najlepszym? Oczywiście, że tak!! Proste zasady, świetna atmosfera, a przede wszystkim świetna odskocznia od codzienności i możliwość spotkania się z przyjaciółmi. Karta koktajli, Kraftowych piw jak i spokojna atmosfera z dala od zgiełku i wrzawy. Czego chcieć więcej?

Czy możemy zdobyć miano najlepszej restauracji w Gdańsku? Oceńcie nas sami 😉


POMELO BISTRO TEAM
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page