top of page

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy!

Przed nami 32 finał tejże wspaniałej akcji!!

Cieszymy się ogromnie z każdej inicjatywy, która jest wsparciem dla potrzebujących. Naszym celem jest działać lokalnie, społecznie, utożsamiać się z problemami i wspierać potrzebujących.


WOŚP jak co roku organizuje tematycznie zbiórkę pieniędzy, aby wesprzeć nasze polskie szpitale w maszyny lub urządzenia ratujące ludzkie życie. Tym razem 32 finał rozstrzygnie się już w najbliższą niedzielę tj. 28.01.2024 r. Wszystkie zebranie pieniądze będą przekazane na jeden cel: Płuca po Pandemii dla dzieci i dorosłych!


Jak zostać wolontariuszem?

Tym razem jest wiele możliwości zbiórki. Jeżeli nie chcesz zbierać osobiście, możesz zawsze założyć eSkarbonkę i rozpocząć zbiórkę wirtualnie! Wystarczy kliknąć w link: https://iwolontariusz.wosp.org.pl/ i zaangażować własną społeczność!

Natomiast jeżeli chcesz wybrać prostszy sposób, dołącz do ogólnej zbiórki tj,:

Natomiast jeżeli chcesz poczuć magię tej atmosfery, dołączyć się do tych co przemierzają szlaki w poszukiwaniu darczyńców to znajdź swój sztab i zarejestruj się, o tutaj: https://www.wosp.org.pl/final/sztabyJestem wolontariuszem, co dalej?

Każda osoba będąca legalnym wolontariuszem WOŚP, otrzyma w POMELO ciepły napój. Liczymy, że to rozgrzeje jeszcze bardziej Wasze dobre serca. Możecie u nas spocząć, ogrzać się i nabrać sił przed dalszą wędrówką.


W imieniu całego personelu dziękujemy Wolontariuszom, darczyńcom i Jurkowi Owsiakowi, że mimo trudności nie poddał się i robi dla nas wszystkich tak wiele dobrego.


Gramy Razem!!

Dorzuć się!


Pomelo Bistro Team 💚


4 wyświetlenia0 komentarzy

Comments


bottom of page