top of page

Najlepsze śniadanie w Gdańsku!

Zaktualizowano: 4 maj 2023

Zostaliśmy wyróżnieni w reportażu #TwójStyl na temat "Gdzie zjeść najlepsze śniadanie w Gdańsku w 2023 roku?" Jest to ogromne wyróżnienie, lecz wiemy, że w pełni zasłużone.

Codziennie przykładamy ogromną wagę do wysokiej jakości naszych potraw. Nasz Szef Kuchni i jego zespół, codziennie wypieka świeży chrupiący chleb z własnej receptury, wszystkie dodatkowe składniki w 90% również produkujemy sami, a pozostałe, zakupujemy od lokalnych dostawców. Zwracamy uwagę na ich jakość, pochodzenie oraz skład, aby zapewnić jak najlepszy i jak najzdrowszy smak z nieprzypadkowych składników.

Nasza kreatywność nie zna granic. Łączymy nietuzinkowe składniki, aby stworzyć dla Was ucztę zmysłów od wytrawnych potraw, po słodkie smaki. Nie możecie odwiedzić Gdańska i nie skosztować naszych wyśmienitych śniadań, które są serwowane od 9:00-13:00, a więc tych co lubią pospać też nie zabraknie. Nasze późne śniadania cieszą się ogromnym powodzeniem, więc nie zwlekaj, aby spróbować: hot-dog z chutneyem z czerwonej cebuli, jajka po benedyktyńsku na chrupiącym chlebie czy też naszą szakszukę. Oczywiście nie zabraknie standardowych potraw jak jajecznica dla klasyków. Co najważniejsze na słodko również zaskoczymy. Spróbujcie crumble jabłkowy z dżemem śliwkowym, czy też chałkę świeżo przez nas wypiekaną z kremem chałwowym. Do tego polecamy tradycyjne ciepłe napoje lub zakwas z buraka zrobiony własnoręcznie.

Nad wszystkim czuwa nasza znakomita obsługa, która z wielką przyjemnością opowie więcej o kulinarnej podróży, która na Was czeka na talerzach w Pomelo Bistro Bar

w Gdańsku.

Link do całego artykułu: https://bit.ly/PomeloTwojStyl
9 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page