top of page

Nowa sala na imprezy Gdańsk. Sala kameralna.

Witajcie!!

Udało się! Kolejny etap naszej realizacji jest już gotowy! ... ale nie ostatni ;)

Powiększyliśmy POMELO Bistro Bar!

Cieszymy się ogromnie, iż teraz mamy większa przestrzeń i możliwości na przyjmowanie Was i celebrowania z Wami chwil i spotkań w kolejnej naszej przestrzeni.

Dodatkowo, co najważniejsze, będziemy mogli teraz organizować dla Was kameralne spotkania na około 30 osób. To fantastyczne miejsce na kameralne wesele w Gdańsku, wigilię firmową na Starym Mieście czy też idealne miejsce na wyprawienie urodzin i innych okazji 💚

Co tu będziemy więcej pisać, sami zobaczcie jak jest fajnie!!Chcieliśmy stworzyć miejsce przytulne i wielofunkcyjne, w którym możecie usiąść przy stole i zjeść posiłek, rozsiąść się wygodnie w fotelu lub na kanapie i delektować się kawą lub wypić koktajl z przyjacielem. Chcemy, aby w tym miejscu była domowa atmosfera, aby nasi goście czuli się swobodnie i komfortowo dlatego z taką uwagą zadbaliśmy o każdy szczegół. Staraliśmy się zaprojektować naszą kameralną salę tak, aby wszystkie elementy dekoracyjne wpływały na komfort i pozytywne odczucia naszych gości. To Ty decydujesz, czy nasza nowa sala kameralna w Gdańsku będzie Twoim miejscem relaksu, spotkań biznesowych czy też ważnych chwil w życiu ;)


Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę na spotkania okolicznościowe czy też spotkania biznesowe, zapraszamy do kontaktu. Chętnie dobierzemy odpowiednie potrawy do charakteru spotkania. Pomożemy Ci zorganizować i zaplanować to wydarzenie od początku do końca.


Do zobaczenia w Pomelo !! 💚5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page